Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Sunce se osmehuje, stiglo je proleće

Kažu, proleće je najlepše godišnje doba. U proleće nastaju životi, sve se rađa i cveta.

  Dani su topliji i sunce se osmehuje dok nam pruža svoje zlatnožute zrake. Nebo je vedro uz koji beli oblak, a kiša topla i blaga. Ptice se vraćaju i divno je ponovo probuditi se uz njihovu pesmu. Livade su ponovo šarene. Drveće polako oblači svoje raskošne haljine. Deca se igraju napolju, ljudi sređuju dvorišta, a ja napokon mogu da provedem više vremena u prirodi.Sunce se osmehuje,život se ponovo vraća.

   Sedim ispod drveta i osećam blagi povetarac na svom licu. Uživam u ovom trenutku i znam da volim proleće.

Nema komentara

Comments are closed.

To Top
BosanskiBъlgarskiHrvatskiMagyarMakedonski jazikRomânăSrpski jezikSlovenščina